Čtvrtek

20. června 2024

Nyní

17°

Zítra

19°

Svátek má

Bouračky automobilů na silnicích Hradecka si vyžádaly zraněné

16. 11. 2020

page.Name
Ani minulý víkend se v Hradci Králové a blízkém okolí neobešel bez dopravních nehod. Na silnici mezi Slatinou a Černilovem došlo v sobotu po 13. hodině ke střetu dvou osobních automobilů. „Komunikace byla zpočátku neprůjezdná, dvě osoby musely být vyproštěny,“ uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Hasiči na místě poskytli zraněným první předlékařskou pomoc, jednu osobu si poté převzala do péče Zdravotnická záchranná služba. Další nehoda se stala tentýž den kolem půl druhé odpoledne ve Skřivanech. V Tovární ulici automobil vyjel ze silnice a narazil do stromu.Také zde se při bouračce zranila jedna osoba, o níž se postarali zdravotničtí záchranáři.

Včera krátce před půl devátou dopolední na kruhovém objezdu s odbočkou na Stěžery v Hradci Králové – Kuklenách havaroval osobní automobil, který zůstal stát uprostřed křižovatky. Při tomto karambolu nebyl naštěstí nikdo zraněn. „Z vozidla jen unikla chladicí kapalina a hasiči zajistili nabouraný vůz proti vzniku požáru,“ dodala mluvčí. Příčiny nehod nyní vyšetřují dopravní policisté.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje