Středa

29. listopadu 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Pohřešovaná žena z Hradecka byla nalezena v lese bez viditelného zranění

7. 3. 2023

page.Name
Pátrání po 53leté ženě ze Všestar u Hradce Králové bylo úspěšné. Žena v pondělí odjela z domova, a rodině a blízkým se pak už neozvala. Policisté v noci požádali veřejnost o pomoc s pátráním, neboť měli obavy o její zdraví a život. Dnes krátce před 13. hodinou se podařilo pohřešovanou ženu nalézt v lese nedaleko Starých Nechanic. Do péče lékařů byla předána bez viditelného zranění.

Pohřešovaná žena z domova zřejmě odjela v pondělí mezi 14:30 až 15:30 osobním autem značky Peugeot 107 modré barvy. "Žena odjela neznámo kam a do současné doby se nevrátila domů a nedala o sobě rodině žádnou zprávu. Doma zanechala svůj mobilní telefon," uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová. 

"Policisté propátrali její oblíbená místa. Zjišťovali, zda se nenachází u svých příbuzných či známých, zda nebyla hospitalizovaná v nemocnici," doplnila Kormošová. K pátrání využili policisté i vrtulník, ale bez úspěchu. Proto se obrátili s žádostí o pomoc i na veřejnost. "Kdo by mohl podat jakoukoliv informaci k pohřešované ženě, ať zavolá na linku 158, nebo se dostaví přímo na jakoukoli policejní služebnu," požádala mluvčí veřejnost krátce před půlnocí. 

V úterý po poledni policisté pátrání odvolali. "Odvoláváme pátrání po ženě. Pohřešovaná byla nalezena krátce před 13. hodinou v lese nedaleko Starých Nechanic. Do péče lékařů byla předána bez viditelného zranění," oznámili policisté. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz