Pátek

1. března 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Policisté hledají 53letou ženu z Královéhradecka, obávají se o její život

7. 3. 2023

page.Name
Policisté hledají 53letou ženu ze Všestar na Královéhradecku. Žena v pondělí odjela z domova, a rodině a blízkým se pak už neozvala. Podle policie panují obavy o zdraví a život ženy. Na policejním webu to oznámila mluvčí krajských policistů Iva Kormošová. Policie prosí o pomoc při pátrání po ženě veřejnost.

Pohřešovaná žena z domova zřejmě odjela v pondělí mezi 14:30 až 15:30 osobním autem značky Peugeot 107 modré barvy. "Žena odjela neznámo kam a do současné doby se nevrátila domů a nedala o sobě rodině žádnou zprávu. Doma zanechala svůj mobilní telefon," uvedla policejní mluvčí.

"Policisté propátrali její oblíbená místa. Zjišťovali, zda se nenachází u svých příbuzných či známých, zda nebyla hospitalizovaná v nemocnici," doplnila Kormošová. K pátrání využili policisté i vrtulník, ale bez úspěchu. "Kdo by mohl podat jakoukoliv informaci k pohřešované ženě, ať zavolá na linku 158, nebo se dostaví přímo na jakoukoli policejní služebnu," požádala mluvčí veřejnost.

Hledaná žena je asi 160 centimetrů vysoká a má plnoštíhlou postavu. Na sobě měla naposledy žlutou zimní bundu s kapucí olemovanou chlupy, modré rifle a černé kozačky a u sebe měla černou kabelku s oranžovým pruhem.

ČTK
Foto: Policie ČR