Neděle

26. května 2024

Nyní

12°

Zítra

14°

Svátek má

Z paneláku na Pražském Předměstí ukradli kola za 30 tisíc. Poznáte dvojici?

14. 7. 2023

page.Name
Hradečtí policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po dvojici, která v polovině června odcizila dvě jízdní kola z panelového domu na Pražském Předměstí. Muže se ženou, kteří ukradli kola v celkové hodnotě přes 30 tisíc korun, zachytila kamera, nicméně policistům se doposud nepodařilo zjistit jejich totožnost. Pokud je poznáte nebo můžete podat jakoukoliv informaci vedoucí k objasnění případu, zavolejte na linku 158.

Policisté z obvodního oddělení Hradec Králové 1 od konce června pátrají po dvojici, která měla odcizit dvě jízdní kola z jednoho panelového domu na Pražském Předměstí. Obě kola byla uložena ve společné kolárně domu a uzamčena lankovými zámky. Jejich hodnota přesahuje v součtu částku 30 tisíc korun.

Policisté na svých webových stránkách zveřejnili video z bezpečnostní kamery umístěné na chodbě panelového domu. Na videu je vidět, jak mladá dvojice přichází do domu, obhlíží okolí a následně míří do kolárny. Z domu pak odchází každý s jedním kolem."Jelikož se policistům do současné doby nepodařilo zjistit totožnost ženy ani muže, žádáme občany, kteří je poznají, nebo by mohli podat jakoukoliv informaci vedoucí k objasnění případu, aby zavolali na linku 158," uvedla dnes mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová. Za trestný čin krádež v tomto případě hrozí pachateli až  dvouletý pobyt za mřížemi.

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR