Neděle

14. dubna 2024

Nyní

20°

Zítra

15°

Svátek má

Za vyhrožování skončil muž v cele, policisté pátrají na Novém Hradci po zbrani

1. 1. 2023

page.Name
Trestný čin nebezpečné vyhrožování se zbraní řeší od dnešního rána hradečtí policisté. Podezřelého čtyřiačtyřicetiletého muže už policisté zadrželi a umístili do cely, dál ale pátrají po střelné zbrani. Muž ji zřejmě odhodil někde na Novém Hradci. Pokud zbraň najdete, nesahejte na ni a okamžitě volejte na linku 158.

Rušný start do nového roku mají za sebou hradečtí policisté. Už od ranních hodin totiž řeší trestný čin nebezpečné vyhrožování se zbraní, ke kterému došlo právě v krajském městě. Policistům se už podařilo zadržet podezřelého čtyřiačtyřicetiletého muže, který putoval rovnou do policejní cely. Více detailů k samotnému vyhrožování zatím policisté neuvedli. Informovali ale, že nadále pátrají po střelné zbrani, která by mohla být odhozená někde na Novém Hradci.

"V současné chvíli probíhají úkony trestního řízení a pátrání po zbrani. Vyzýváme občany, kteří si všimnou pohozené střelné zbraně někde v lokalitě Nového Hradce Králové, aby na ni nesahali a okamžitě volali na linku 158," uvedla mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz