Neděle

3. prosince 2023

Nyní

-4°

Zítra

-4°

Svátek má

Muž ukradl v Auparku mobil za skoro 30 tisíc korun. Poznáte pachatele?

23. 8. 2023

page.Name
Hradečtí policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po neznámém muži, který na začátku srpna ukradl z uzavřené prodejny v obchodním domě Aupark mobilní telefon za téměř 30 tisíc korun. Muži, kterého při činu zachytila bezpečnostní kamera, hrozí za krádež až dva roky za mřížemi. Pokud pachatele poznáte, zavolejte na linku 158.

Ke krádeži drahého mobilního telefonu došlo dle policistů na začátku srpna. Z kamerového záznamu je zřejmé, že mobilní telefon za téměř 30 tisíc korun odcizil z uzavřené prodejny v OC Aupark neznámý muž.

"Vystavený telefon vytáhl z prodejny přes mříže po vytržení zabezpečovací jednotky. Celkově muž způsobil škodu za více než 31 tisíc korun," uvedla mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová. 

Za trestný čin krádež hrozí pachateli, po kterém policisté zatím marně pátrají, až dvouleté vězení. "Jelikož se nám do současné doby nepodařilo zjistit totožnost muže, obracíme se s žádostí o pomoc na veřejnost. Kdo muže pozná, nebo by mohl podat jakoukoliv informaci vedoucí k objasnění případu, ať zavolá na linku 158," požádala veřejnost policejní mluvčí. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR