Neděle

14. dubna 2024

Nyní

22°

Zítra

14°

Svátek má

Vzácný letní koncert v Šimkových sadech, fanoušci se tam dotknou Lucie!

21. 6. 2021

page.Name
Mimořádná hudební událost se odehraje v sobotu 26. června v Šimkový sadech v Hradci Králové. Po dlouhé koncertní pauze způsobené covidovou pandemií zde vystoupí jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších českých kapel Lucie. Ta vyráží na letní turné malých vzácných koncertů nazvaném Dotkni se Lucie!

„Vůbec poprvé zavítáme do krásného areálu Šimkových sadů v Hradci Králové a přivezeme plnokrevnou rockovou show,“ zvou na svůj koncert muzikanti. Areál bude otevřen v 18 hodin. Přibližně hodinu poté by měl vystoupit speciální host, který bude upřesněn. Koncert Lucie podle webu kapely má vypuknout ve 20 hodin.

Kamarádi, spustili jsme předprodej na vzácné letní koncerty, které odehrajeme v krásných amfiteátrech či osobitých areálech. Jde pro nás o netypicky malé kapacity, kde jsme ještě nikdy, až na jednu výjimku, nehráli. Budeme si to tak moci společně užít hodně na blízko,“ těší se členové kapely, kteří mají zároveň radost, že toto léto konečně umožní kontakt s jejich fanoušky.

„Připravili jsme malé turné v krásných a osobitých prostorách, kde se s vámi oproti zvyklostem velkých hal dostaneme, jak říká David Koller, „hodně na blízko“ a podle toho také turné nazýváme – Dotkni se Lucie,“ vysvětluje kapela, která vznikla v roce 1988, natočila řadu desek a získala mnohá ocenění.

SOUČASNÍ ČLENOVÉ KAPELY LUCIE

Robert Kodym - kytary, zpěv
P.B.CH. - basa, doprovodný zpěv
David Koller - bicí, zpěv, akustické kytary
Michal Dvořák - klávesy, syntezátory, doprovodný zpěv

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: lucie.cz