Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

24°

Zítra

27°

Svátek má

Film 3Bobule odstartoval letní kino na Stříbrňáku

8. 7. 2021

page.Name
Na Stříbrném rybníku se nově začalo promítat. Sezónu letního kina odstartoval film 3Bobule. Na místě, kde býval tobogán, se roztáhlo velké plátno a hned vedle vodní hladiny se do lehátek usadili obyvatelé kempu i lidé, kteří přijeli jen na promítání.

Velké plátno zahlédnete hned od vstupu do areálu Stříbrného rybníka. Už od příštího týdne ho ale vystřídá několik LED televizí, díky kterým se bude moci začít promítat už v půl deváté večer. Tentokrát se ale začínalo trochu později. Nikomu to ale nevadilo, čekání na film si všichni mohli zpříjemnit vínem, které neodmyslitelně patří k filmu 3Bobule. 

Film začal se setměním a postupně svolával lidi, kteří se na začátku prázdnin vydali do kempu. Lehátka, která byla pro diváky připravena se tak zaplnila až do posledního. ,,My jsme tu ubytovaní a letní kino nás mile potěšilo. Je to takové skvělé zpříjemnění konce dne. A film 3Bobule mám moc ráda,'' říká Alena, která v kempu tráví léto s rodinou. 

Mě osobně letní kino moc potěšilo. V Hradci Králové žiji celý život a nikdy by mě nenapadlo, že pojedu na Stříbrňák koukat na film. Musím říct, že posedět v lehátku u vody po parném letním dni, se sklenkou vína a koukat na film, je ideální zakončení dne. 

Promítání letního kina, jehož kapacita je zhruba 150 diváků a pořadatelé jsou schopni zajistit 120 míst k sezení, bude každou středu zdarma. „Chceme lidem poskytnout zábavu, napojit je i nasytit. Kromě projekcí filmů bychom zde chtěli pořádat koncerty, diskotéky nebo firemní akce. V druhé polovině léta plánujeme křest nového pódia s koncertem a projekcí. Našim cílem je, aby do kempu evropského formátu lidé rádi chodili a vraceli se,“ říká Martin Sýkora, PR manager Parku Na Větvi.

Program letního kina na Stříbrném rybníku:

Tereza Karanská
tereza@salonkyhk.cz
Foto: Ondřej Littera