Sobota

20. dubna 2024

Nyní

Zítra

-1°

Svátek má

Hradecké letní kino Širák dnes zahajuje filmovou sezonu

2. 6. 2022

page.Name
Už dnes večer zahajuje filmovou sezonu letní kino Širák v centru Hradce Králové. Diváci se mohou těšit na oblíbené komedie, ale také na horory nebo kasovní trháky. První tři filmy nabízí Širák divákům už tento týden - ve čtvrtek, v pátek a v sobotu. Projekce začínají vždy v půl desáté večer.

"Rádi bychom nabídli něco pro každého, aby v programu letního kina našel něco pro sebe každý divák," říká před startem sezony dramaturgyně letního kina Širák Naďa Hetešová, která diváky srdečně zve na dnešní otvíračku Širáku, kterou obstará francouzská komedie Co jsme komu všichni udělali. 

"Diváci se určitě mohou těšit na nové české komedie jako například Vyšehrad: Fylm nebo Tři tygři ve filmu: Jackpot, ale také na úspěšné zahraniční filmy. Už v pátek budeme promítat nový Top Gun, který v těchto dnech přichází do kin a vypadá to, že se opravdu povedl. V příštím týdnu uvedeme také zbrusu nový díl ze série Jurský svět.

V červnu plánuje Širák promítat týdně - vždy od středy do soboty. "O letních prázdninách plánujeme počet promítacích dní ještě navýšit a promítat denně od úterý do neděle. Samozřejmě bude v provozu i hospůdka v letním kině, takže se návštěvníci rozhodně nemusí bát, že by během projekcí neměli občerstvení, "doplňuje provozní letního kina Širák Daniel Kučera. 

Více informací k programu i k jednotlivým filmům najdete na www.letnikinosirak.cz

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Letní kino Širák