Sobota

24. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Salonky slaví druhé narozeniny

27. 10. 2021

Salonky slaví druhé narozeniny 25 snímků
Spolupráce, instinkt, intuice, působivost. To všechno mimo jiné obsahuje z numerologického hlediska číslo 2. A právě tyto přívlastky jsou charakteristické pro kulturně – společenský magazín Salonky, které oslavily 1. října dvouleté narozeniny.

Toto čtenářsky vyhledávané periodikum lze každý měsíc najít na mnoha vybraných distribučních místech po celém Hradci Králové. Říjnové vydání je už čtyřiadvacátým magazínem, který držíte v ruce. Pravidelně svým četným čtenářům nabízíme zajímavé čtení, rozhovory s neobyčejnými a inspirativními osobnostmi krajského města, příběhy, reportáže ze společenské, kulturní i sportovní oblasti.

Na titulní stránce magazínu se už objevili takoví výjimeční lidé, jako jsou například Kamil Kuča, rektor Univerzity Hradec Králové, Jiří Kánský, ředitel Českého rozhlasu v témže městě, Zuzana Ceralová Petrofová, jednatelka a prezidentka slavné královéhradecké firmy Petrof, která byla v souvislosti s anketou TOP Ženy Česka 2020 uvedena do prestižní Síně slávy, hokejová megastar Filip Hronek, mladá a velmi talentovaná módní návrhářka Andrea Vytlačilová, jež obdržela bakalářský diplom z nejprestižnější módní školy světa - Central Saint Martins v Londýně.

Dále kuchař, herec, moderátor, producent Ivan Vodochodský se svou dcerou, rovněž herečkou, Terezou, letecký záchranář Anatolij Truhlář, klavírista od Boha Matyáš Novák, hradecký Mistr aktu, fotograf Miloš Vojíř, Městských lesů pán Milan Zerzán, hradecký „hrobník“, jak se říká zápasníkovi MMA Davidu Dvořákovi či v říjnovém vydání veleúspěšná tenistka Kateřina Siniaková. To je pouze krátký výčet toho, co magazín pravidelně zveřejňuje.

Salonky však nejsou jen magazín. V redakci a zároveň studiu na Velkém náměstí v Hradci Králové vznikají také zpravodajské články a reportáže z běžného života města, které lze číst na webu salonkyhk.cz, na Facebooku, nebo je možné sledovat Instragram. Mimo to se zde tvoří podcasty, jejichž hosty jsou v rámci rozmanitých aktuálních událostí četní zajímaví lidé, kteří mají co říci. Salonky jsou tu tedy už dva roky pro vás a vstupují do roku třetího. Stále nám při tom jde o jedno: přinášet vám kvalitní čtení, příběhy Hradečáků a rozhovory, které vás zaujmou. Proto nám i v dalším období zachovejte přízeň a čtěte Salonky!