Neděle

26. května 2024

Nyní

12°

Zítra

14°

Svátek má

Další pomoc putovala do první linie! Média s partnery opět obdarovala zdravotníky

4. 11. 2020

Další pomoc putovala do první linie! Média s partnery opět obdarovala zdravotníky 0 snímků
Stejně jako v nedávných dnech také dnes pokračovala mediální pomoc zdravotníkům ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Už potřetí zástupci Východočeské televize V1 a magazínu Salonky, kteří každý den poskytují obyvatelům města a okolí pravidelné zpravodajství, společně s dalším partnerem potěšili zdravotní sestry a lékaře v první linii současné těžké covidové doby.

Zatímco poprvé převzali zdravotníci z plicní kliniky třicítku burgerů od podniku Chilli Táta Restaurant z Hradce Králové včetně Dobré vody a Coca-Coly, krátce na to tamtéž a v Odběrovém centru COVID-19 zdravotníci převzali pizzy z hradecké restaurace Pizza Coloseum a nealko nápoje z pivovaru Primátor Náchod.

Nyní pomocnou ruku podala zdejší Restaurace Primátorka Pod Terasami. Zástupci hradeckých médií z Východočeské televize V1 a Salonek tentokrát navštívili zdravotníky z infekční kliniky a Odběrového centra COVID-19, kde předali několik krabiček s voňavými kuřecími steaky se zeleninou doplněné nealkem náchodského pivovaru Primátor, což zdravotníkům způsobilo velkou radost a za tuto pomoc poděkovali.

V současné době je pro Fakultní nemocnici v Hradci Králové každá pomoc důležitá. Zdravotníci totiž na svém pracovišti tráví dlouhé hodiny, aby zajistili péči nejen běžným pacientům, ale také těm, kteří onemocněli nákazou covid-19. Všichni, kteří jsou v současném složitém období v první linii potřebují podporu a pomocnou ruku!

(Připravujeme video)

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: TV V1