Pátek

8. prosince 2023

Nyní

-3°

Zítra

Svátek má

Městské sportovní areály se po dlouhé odstávce opět otevřou zákazníkům

3. 12. 2020

page.Name
Sauna & SPA zóna v Městských lázních, Wellness studio Flošna a Squash Flošna otevírají dnes, plavecký bazén 50 metrů v pondělí 7. prosince. V budově Městských lázní se dnes v 10 hodin otevřela sauna & SPA zóna. Podle vládního nařízení bude omezen počet na šestnáct návštěvníků s tím, že v potírně bude moci být najednou maximálně osm lidí. Zavírat bude ve všední dny ve 21 hodin, o víkendech ve 20 hodin. Ceny zůstávají stejné.

„Uvnitř SPA zóny není nutné nosit roušku, na rozdíl od vstupní haly a šaten. Recepce bude otevřena již v běžném režimu. Vzhledem k nízkému možnému počtu návštěvníků v sauně je doporučeno si rezervovat místo a čas na recepci Městských lázní na telefonu 495 404 444 nebo přes e-mail: mestske.lazne@snhk.cz,“ uvedli zástupci těchto zařízení.             

Rovněž je doporučeno využít k návštěvě zejména dopolední hodiny, jelikož v tomto čase je zde koncentrace osob v menší míře. V pondělí od 10 do 17 hodin a po celý čtvrtek je finská sauna vyhrazena pouze ženám, v pondělí od 17 hodin a v ostatních dnech je společná. Dnes otevřené Wellness studiu Flošna se saunami, vířivkami, bazénem, soláriem a masážemi je rozděleno do dvou poschodí s celkovou plochou 825 metrů čtverečních.

Kapacita tedy bude omezena z původních 81 na 55 osob. Studio bude pokračovat ve stejné otevírací době jako před odstávkou. V pondělí, úterý, čtvrtek a neděli od 10 do 21 hodin, ve středu od 10 do 19 hodin a v pátek a sobotu od 10 do 23 hodin. Děti mladší 18 let mohou do Wellness studia Flošna v pondělí po celý den a v sobotu do 15 hodin v doprovodu dospělé osoby. V ostatní dny mohou navštívit wellness pouze pro osoby starší 18 let. Squash Flošna bude otevřen také ode dneška od 9 do 21 hodin.

Padesátimetrový plavecký bazén na Eliščině nábřeží bude veřejnosti k dispozici od pondělí, ale bez možnosti vstupu do aquacentra v Městských lázních, které zatím zůstává uzavřeno. Maximální okamžitá kapacita návštěvnosti plaveckého bazénu je podle vládního nařízení stanovena na 170 plavců, což se blíží běžné návštěvnosti tohoto areálu. Otevírací doba bude v pracovní dny od šesti, o víkendech od deseti hodin.

Parní kabiny ve všech areálech musí být zatím mimo provoz z důvodu nařízení vlády. V obou areálech je nutné i nadále dodržovat hygienická opatření, tzn. nošení roušek ve vnitřních prostorách budov vyjma bazénové haly a sprch, desinfikovat si ruce a dodržovat rozestupy. Více lze najít na: www.snhk.cz  

(hyš-tz-am)
hynek@salonkyhk.cz
Ilustrační foto: snhk.cz