Neděle

16. června 2024

Nyní

18°

Zítra

22°

Svátek má

Stříbrňák ožije letním kinem, návštěvníci kempu jako první uvidí komedii 3Bobule

5. 7. 2021

page.Name
Proslulý kemp Stříbrný rybník v Hradci Králové má pro letošní sezónu velké plány a také novinky. Jednou z nich bude promítání filmů v letním kině. Zahájeno bude ve středu 7. července ve 21.15 hodin, kdy návštěvníci uvidí českou letní komedii 3Bobule.

Kromě ubytovaných hostů v kempu mohou na Stříbrňák dorazit i Hradečáci, například turistickým vláčkem od Muzea východních Čech. Promítání letního kina, jehož kapacita je zhruba 150 diváků a pořadatelé jsou schopni zajistit 120 míst k sezení, bude každou středu zdarma. „Stříbrňák musí ožít! To byla cesta, kterou jsme se společně s Městskými lesy Hradec Králové rozhodli jít,“ řekl Martin Sýkora, PR manager Parku Na Větvi.

Proto se organizátoři u tobogánu rozhodli vybudovat podium s velkoplošnou obrazovkou, kde budou každý týden promítat zajímavé filmy. „Těšit se lze na české i zahraniční komedie. Vše samozřejmě závisí na počasí, ale věříme, že nám bude nakloněno a o filmy v letním kině bude zájem,“ uvedl Sýkora.

Podle něj je to další forma vyžití nejen pro návštěvníky kempu, ale i pro obyvatele města. „Chceme jim poskytnout zábavu, napojit je i nasytit. Kromě projekcí filmů bychom zde chtěli pořádát koncerty, diskotéky či firemní akce. V druhé polovině léta plánujeme křest nového pódia s koncertem a projekcí. Našim cílem je, aby do kempu evropského formátu lidé rádi chodili a vraceli se,“ dodal.

Letní kino v kempu promítá každou středu!

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz