Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Herní panely děti zabaví nejen ve školkách a restauracích

11. 4. 2021 Komerční sdělení

Herní panely děti zabaví nejen ve školkách a restauracích 6 snímků
Do mateřských škol, školních družin, domů dětí a mládeže, autosalonů, obchodů, ale také například do čekáren u lékařů a do dalších zdravotnických zařízení se skvěle hodí kvalitní zábavné a didaktické nástěnné hry, které dodává hradecká společnost MONTELA MH. Ta na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje známého holandského výrobce Instore Kids Corners. Showroom firmy MONTELA MH, v němž si můžete ty nejoblíbenější panely prohlédnout, najdete v Hradci Králové na Kladské ulici.

Díky panelům klid v čekárnách

Toužíte po pořádku a klidu v čekárně své ordinace nebo na chodbách zdravotnických zařízení, ať už poliklinik nebo nemocnic? Rádi byste měli spokojené pacienty s dětmi a zvýšili komfort při čekání na jejich vyšetření? Panely jsou v provozech snadno připevnitelné. Dětské panely jsou garancí, že se děti originálně zabaví a zároveň didakticky vzdělají. Rodiče budou při čekání spokojeni se zabavením dítěte. Hry a v prky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou navíc neodnesitelné, což jistě zejména v čekárně oceníte. Prostor pro instalaci není potřeba velký, panely jsou malé a mělké, lze je dát kamkoliv na stěnu.

 

Panely mají v oblibě i kavárny, restaurace

Co si budeme povídat, zabavit dítě se hodí i v kavárnách a restauracích, stejně jako v hotelových provozech nebo třeba i v bankách. To oceňují provozovatelé těchto zařízení, ale i samotní rodiče dětí, kteří se tak mohou do kavárny či restaurace o to raději s dětmi vracet. Rádi byste u sebe zákazníky pozdrželi déle? Umožněte jim to! Pokud zabavíte děti našimi pestrými a barevnými hrami, rodiče budou ujištěni, že je dítě spokojené a zajímavě si hraje. A navíc při hraní rozvíjí svoje dovednosti, jemnou motoriku, rozpoznávání barev, čísel a základních symbolů - pak nebudou spěchat a setrvají u vás déle, a jistě utratí více za občerstvení.

Dětské herní prvky i pro mateřské školy

Naše dětské hrací panely můžete využít k rozvoji jemné motoriky a myšlení, kde se v jednotlivých hrách děti učí manipulovat s posuvnými prvky za určitým cílem her, používat obě ruce při překonávání pohyblivých překážek, otáčet a měnit umístění očíslovaných koleček tak, aby se kolečka zařazovala do připravených posloupných číselných pozic. Naučí se přitom i prvotní základy znalosti čísel a matematiky. Pokud se děti mají rozvíjet v představivosti, fantazii a mají si procvičovat svoji paměť, jsou pro ně připraveny naše nejen mechanické hry, ale i interaktivní didaktické hry s dotykovými displeji.

Kladská 976/52b, 500 03 Hradec Králové
Tel.: 777 349 487
E-mail: kuhn@montelamh.cz

www.montelamh.cz | www.hraci-koutky.cz