Středa

29. března 2023

Nyní

Zítra

10°

Svátek má

Film Deníček moderního fotra pro hradeckou potravinovou banku

21. 10. 2021

page.Name
Nová sportovní hala v Třebši ožije tuto sobotu od 17 hodin benefiční akcí pro Potravinovou banku Hradec Králové. Návštěvníci se mohou těšit na koncerty, exhibice a promítání filmu Deníček moderního fotra. Vstupné je dobrovolné, výtěžek však poputuje hradecké potravinové bance.

Hned v 17 hodin zahájí svým hodinovým koncertem kapela Nadoraz, která má za sebou bezmála čtyřicetileté působení na české hudební scéně. Díky humoru, který je v její tvorbě obsažený, je kapely velmi oblíbená a cestuje na vystoupení po celé České republice. A vy ji v sobotu budete moci vidět naživo v Hradci Králové. 

Program

  • 17:00 koncert Nadoraz
  • 18:10 beseda se zástupci Potravinové banky Hradec Králové
  • 18:25 vystoupení A-teamu mažoretky
  • 18:40 exhibice malých boxerů ze školy Box a kondice
  • 19:00 promítání filmu Deníček moderního fotra

Po ní převezmou otěže programu mažoretky z A-teamu a po nich malí boxeři z klubu Box a kondice. Po sportovních exhibicích přijde na řadu promítání filmu. Tentokrát pro vás pořadatelé vybrali komedii Deníček moderního fotra, který má na svědomí režisér a scénárista Jan Haluza. Film je adaptací stejnojmenného blogu a knihy Dominika Landsmana a hlavní role ztvárňují Jiří Mádl a Tereza Ramba.

Vstupné na celou akci je dobrovolné. Pokud ale do kasičky něco vhodíte, buďte si jisti, že vaše peníze půjdou na dobrou věc. Poputují totiž rovnou do Potravinové banky Hradec Králové, která pomáhá lidem v nouzi darováním potravin prostřednictvím charitativních organizací v celém kraji.

Tereza Karanská
tereza@salonkyhk.cz
Foto: www.csfd.cz