Úterý

28. listopadu 2023

Nyní

-2°

Zítra

-2°

Svátek má

Hradec čeká víkend plný akcí! Vyberete si?

27. 8. 2021

page.Name
Následující víkend bude plný akcí. Zábavu si tak najde každý, kdo se vydá do ulic královského města. My vám přinášíme přehled toho, kam můžete vyrazit.

Začít můžete hned v pátek, a to v Jiráskových sadech na tradičním Svátku vína na soutoku. Už poněkolikáté se můžete těšit na setkání s předními vinaři a prodejci vín ze všech koutů republiky. Program je připraven od 14 do 22 hodin a nabídne nejen ochutnávky vín a delikates, ale i doprovodná umělecká vystoupení. Třešinkou na dortu celé akce, bude jistě večerní nasvícení Jiráskových sadů. 

 

zdroj: www.svatekvina.cz

Sobota pak přinese hned několik akcí najednou. Pro milovníky páry bude na Smetanově a Eliščině nábřeží už od 10 hodin Nábřeží paromilů. Na jednom místě najdete hned několik desítek vystavovatelů a přesvědčíte se, že pára a pivo si rozhodně neprotiřečí. Hned vedle na náměstí Osvoboditelů tak budete moci ochutnat piva z mikropivovarů, které budou součástí akce Malé pivní rozjímání. 

Na letiště mohou zavítat milovníci rychlých aut. Závod O pohár RallyHK začne už v 9 hodin. Nejen, že můžete závod vidět z pozice diváka, můžete se i nechat svést v závodním speciálu na místě spolujezdce. A to zcela zadarmo. 

A auta vás zavedou i na Správčický rybník v Předměřicích nad Labem, kde je přes celý víkend známý sraz amerických aut Hradecká V8. Jeden z největších srazů velkých amerických aut v České republice tradičně vítá přes 500 aut. Součástí přehlídky je i doprovodný program, který uvítají jak dospělí, tak i ti nejmenší.

zdroj: www.hradeckav8.cz

Stříbrný rybník nabídne zábavu hlavně pro děti. Tradiční dětský den s názvem Poklad na Stříbrném rybníku bude vítat rodiny od 13 do 18 hodin. Těšit se můžete na spoustu aktivit pro celou rodinu, odměny a doprovodný program, ve kterém vystoupí například Taneční skupina T-BASS. Na Stříbrňák zavítají i hokejisté Mountfield Hradec Králové a rádi vám na památku věnují svůj autogram.

 

 

Tereza Karanská
tereza@salonkyhk.cz