Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Vybraná distribuční místa v Hradci rychle zaplňuje srpnový magazín Salonky

2. 8. 2021

Vybraná distribuční místa v Hradci rychle zaplňuje srpnový magazín Salonky 15 snímků
A je to tady! Právě dnes začala distribuce srpnového magazínu Salonky a vybraná místa v Hradci Králové se rychle zaplňují. Nejdříve jsme s čerstvým měsíčním periodikem vyrazili na letiště, kde sídlí Východočeská televize V 1. Pak už to šlo ráz na ráz a vyhlídková jízda po krajském městě s řádnou dávkou kvalitního čtení mohla vypuknout.

Na některých místech, jako například ve fakultní nemocnici, na magistrátu města, Auparku či Atriu na větší počet výtisků čekaly připravené stojany. Jinde nás zase mile přivítali zástupci rozmanitých obchodů a firem, kde rovněž Salonky pravidelně distribuujeme. Jak jsme se mohli na vlastní oči přesvědčit, o magazín je mezi čtenáři velký zájem a rychle ze stojanů nebo pultů mizí.

I když jsme dnes většinu magazínů rozvezli, vzhledem k velkému počtu distribučních míst nás ještě čeká zítřejší druhé kolo rozvozu. Už se ale těšíme, až vybraná místa zaplníme. Magazín Salonky rovněž najdete ve stojanu u vchodu do naší redakce na Velkém náměstí.

Když půjdete kolem, neváhejte a Salonky si vyzvedněte, určitě nebudete litovat. Jsou totiž plné velmi zajímavého čtení v podobě rozhovorů, reportáží a příběhů. Titulní stranu zdobí Jan Tomek z Malšovic, proslulý sběratel parních strojů a jejich modelů.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz