Úterý

21. března 2023

Nyní

12°

Zítra

16°

Svátek má

Hlasujte v anketě o Událost loňského roku v Hradci Králové

8. 3. 2022

Hlasujte v anketě o Událost loňského roku v Hradci Králové 5 snímků
Město Hradec Králové opět vyhlásilo anketu Událost roku. O tom, která z pěti nominovaných událostí nakonec získá prestižní ocenění za rok 2021, můžete rozhodnout i vy. Hlasování běží na internetových stránkách města až do 23. března.

Tradiční výroční ceny města uděluje Hradec Králové už od roku 1993. Jednou z nich je i kategorie Událost roku Hradce Králové, ve které rozhodují přímo obyvatelé města. Vyberte událost, která v roce 2021 podle Vašeho mínění ovlivnila život ve městě nebo stála nejvýše na žebříčku viditelných okamžiků. Ocenění s názvem Událost roku Hradce Králové může být uděleno za výjimečný čin, investici, projekt, stavbu, výjimečnou událost či akci v uplynulém roce přínosnou pro město a kvalitu života jeho obyvatel.

Z návrhů veřejnosti došlých v prvním kole vybrala výběrová komise a kolegium primátora celkem pět událostí. O titul Události roku 2021 se ucházejí:

  • 13. ročník charitativního turnaje Sport Hradec Cup

  • Rock for People Hope

  • Podpis smlouvy na stavbu multifunkčního fotbalového stadionu

  • Nábleší – otevřený bleší trh v centru města

  • 45. výročí ZUŠ Střezina – vysázení lesíku na Marokánce a průvod městem

Hlasovat můžete do 23. března na adrese anketa.mmhk.cz. Platné budou pouze hlasy občanů Hradce Králové, přičemž každý může hlasovat jen jednou. Pro platnost hlasu je nutné potvrdit zprávu, která hlasujícím přijde na zadanou e-mailovou adresu. Hlasy budou zařazeny do slosování o dárkové propagační předměty města.

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: MMHK, Sport Hradec Cup, FB Nábleší