Čtvrtek

20. června 2024

Nyní

17°

Zítra

19°

Svátek má

S dobrým vysvědčením zdarma do aquacentra! Akce platí až do neděle

30. 6. 2022

page.Name
I v letošním roce přichystala Správa nemovitostí Hradec Králové jako provozovatel aquacentra oblíbenou akci pro děti do 10 let. Pokud od čtvrtka do neděle přinesou děti v doprovodu dospělé osoby vysvědčení, na kterém nebudou mít horší známku než trojku, budou mít vstup do aquacentra zcela zdarma.
Oblíbená akce pro děti do 10 let platí od čtvrtka 30. června do neděle 3. července. Jedinou podmínkou je přinést ukázat „dobré“ vysvědčení. Všechny tyto děti (nutný doprovod dospělé osoby) si mohou zdarma přijít užít zábavu na 82 metrů dlouhém tobogánu se světelnými efekty nebo třeba vyzkoušet umělé vlnobití. K dispozici je zde také vířivka, kruhový bazén s perličkovými lůžky nebo v bazén s podvodními masážemi ve tvaru podkovy.
Dále jsou návštěvníci zváni do sauny s venkovním atriem a ochlazovacím bazénkem, solária a parní kabiny. Za pěkného počasí je k dispozici i venkovní terasa s lehátky a posezení se slunečníky. Občerstvení zajišťuje bar U vody a bistro Nad vodou přímo v bazénové hale. 

Aquacentrum je otevřeno každý den od 10 hodin, ve všední dny do 21, o víkendech a svátcích do 20 hodin.

Pro nejmenší návštěvníky aquacentra je vyhrazen dětský koutek se skákacím hradem. V dětském bazénku je umístěna plastová skluzavka a hračky do vody.
Městské lázně a padesátimetrová plavecký bazén jsou propojeny vyhřívanou chodbou, návštěvníci tak mohou využít služeb celého areálu včetně vstupu na venkovní slunnou loučku.
Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: SNHK