Neděle

16. června 2024

Nyní

18°

Zítra

22°

Svátek má

Muž onanoval na Slezském Předměstí. Podělal jsem to, řekl pak strážníkům

1. 7. 2022

page.Name
Kvůli podezření z trestného činu výtržnictví řeší hradečtí policisté mladého muže, který ve čtvrtek ráno onanoval na Slezském Předměstí. Městským strážníkům muž přiznal, že má s obnažováním na veřejnosti problémy a měl by brát léky. Místo léků si však koupil alkohol a pervitin.

Ve čtvrtek před devátou hodinou ranní přijal operační důstojník městské policie oznámení, že se na Slezském Předměstí nachází mladý muž s kraťasy staženými pod koleny a onanuje. Když hlídka strážníků na místo přijela, muž už se na místě nenacházel. Od oznamovatelky se hlídka dozvěděla, že muž odešel směrem do okrajové části města.

Strážníci ženu požádali, aby v případě, že ho opět spatří, neprodleně kontaktovala tísňovou linku 156. To se za dalších 20 minut také stalo, když se muž objevil na autobusové zastávce. Tentokrát už strážníci byli na místě včas. Ve chvíli, kdy k němu strážníci přistoupili, jim mladý muž sdělil: „Vím, proč jste tady, celé jsem to podělal“.

"Strážníkům poté přiznal, že má s obnažováním problémy a měl by brát léky. Místo nich si však koupil alkohol a pervitin. Po jejich užití však vždy „selže“, obnažuje se a masturbuje na veřejnosti," uvedla mluvčí hradeckých strážníků Eva Kněžourová. Vzhledem k tomu, že je muž podezřelý z trestného činu výtržnictví, předali ho nakonec strážníci Policii ČR.  

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz