Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

OBRAZEM: Přes 50 zvířat a nejmladší hadí žena. U Aldisu je do neděle cirkus

10. 11. 2022

OBRAZEM: Přes 50 zvířat a nejmladší hadí žena. U Aldisu je do neděle cirkus 21 snímků
Na prostranství u kongresového centra Aldis v centru Hradce Králové můžete až do neděle navštívit Cirkus Bob Navarro King. Těšit se můžete na více než 50 zvířat nebo nejmladší hadí ženu v České republice. Poslední tři hradecká představení můžete navštívit v pátek od 17 hodin, v sobotu od 15 hodin nebo v neděli od 11 hodin. Poté se cirkus na další dva týdny přestěhuje k sousedům do Pardubic.

Cirkus Bob Navarro King vznikl osamostatněním se bratrů Navrátilových od slavného cirkusu Humberto v roce 2010. Do Hradce Králové se oblíbený cirkus letos vrátil přesně po 10 letech. A na co se mohou návštěvníci těšit? Pod cirkusovým šapitó můžete vidět více než 50 zvířat. Pýchou cirkusu je pak osmiletá Alexa, která je nejmladší artistkou v republice, která vystupuje jako hadí žena. 

Cirkus se nachází do této neděle na prostranství u Aldisu. Pokud tedy chcete cirkus navštívit, neměli byste dlouho váhat. Páteční představení začíná v 17 hodin, sobotní v 15 hodin a poslední nedělní v 11 hodin. Poté se cirkus z Hradce přemístí do Pardubic, kde bude další dva týdny až do 27. listopadu. Ani při chladném počasí se návštěvníci rozhodně nemusí bát zimy, neboť celý stan je vytápěn horkým vzduchem.

Jak to v cirkuse vypadá a co říkají na představení návštěvníci, se můžete podívat v reportáži Východočeské televize:

Během dvouhodinového programu návštěvníci uvidí například smečku somálských lvů, starokladrubské a fríské koně, poníky, prasátka, kozy, lamy, ovečky, indické běžce, vystoupení s obručemi, žonglérské výkony, vrhače nožů nebo klauny. Vstupenky na lavičky stojí 300 korun, vstupenky do lóže pak o padesátikorunu více. Děti do dvou let mají vstup zdarma.

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Patrik Jandejsek