Čtvrtek

7. prosince 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

PŘEHLEDNĚ: Jak bude jezdit hradecká MHD během vánočního období?

20. 12. 2022

page.Name
Stejně jako v předchozích letech připravil i letos Dopravní podnik města Hradce Králové speciální jízdní řád na Štědrý večer a silvestrovskou noc. Pravidelný provoz skončí oba tyto dny v 19 hodin. Na omezený režim hromadné dopravy se připravte i v dalších dnech.

V období vánočních svátků a na přelomu roku bude provoz městské hromadné dopravy v některých dnech upraven. Kompletní provoz včetně školních spojů je naposled v letošním roce naplánován na čtvrtek 22. prosince. V pátek už totiž dětem začínají vánoční prázdniny. 

Speciální jízdní řád pak vydal dopravní podnik pro Štědrý večer a silvestrovskou noc. Ve dnech 24.12. a 31.12. dokončí svou jízdu podle pravidelného jízdního řádu všechny spoje, které mají odjezd z výchozí zastávky nejpozději v 18:59. Po zastavení pravidelného provozu v 19:00 pojedou pouze spoje podle upraveného jízdního řádu uvedeného v tabulce:Po silvestrovské půlnoci budou v provozu noční linky č. 51, 52, 53 a 54. Klasické spoje pak 1. ledna zahájí provoz od šesti hodin v případě linek č. 1, 3, 7, 9, 14 a 24. Ostatní linky začnou na Nový rok fungovat od osmi hodin. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: DPMHK