Středa

29. listopadu 2023

Nyní

-2°

Zítra

-1°

Svátek má

Měsíc do komunálních voleb: Sledujte rozhovory s kandidáty na primátora

23. 8. 2022

page.Name
Přesně za měsíc, v pátek 23. září, začnou voliči v Hradci Králové vybírat své zástupce do městského zastupitelstva. Uspět chce ve volbách celkem 15 politických subjektů. Mezi lídry najdete deset mužů a pět žen. Exkluzivní rozhovory se všemi lídry můžete už od zítřka sledovat na webu www.salonkyhk.cz, na našem youtubovém kanále a poslouchat je můžete také v podcastových aplikacích.

Všech 15 volebních lídrů do nadcházejících komunálních voleb a současně 15 potenciálních primátorů Hradce Králové dostane v nadcházejících dnech a týdnech prostor představit voličům své myšlenky v exkluzivních rozhovorech ve předvolebním speciálu pořadu Debaty pod Bílou věží. Proč byste měli u voleb dát hlas právě jim? Jaké plány mají pro Hradec na příští čtyři roky? S kým by chtěli po volbách spolupracovat a s kým naopak spojenectví vylučují? A jaké recepty mají na řešení dlouholetých problémů jako je Velké náměstí nebo Benešova třída? To a mnohem víc prozradí volební lídři stran v unikátních videorozhovorech.

Lídři do komunálních voleb v Hradci Králové

ANO - Jana Šandová
ČSSD - Jan Král
Hradec rozumem - Zdeněk Cvejn
Hradečáci - Jakub Andrys
Hradečtí kantoři a Nestraníci - Jan Faltýnek
Koalice HDK a TOP 09  - Pavlína Springerová
Koalice pro Hradec - Růžena Divecká
KSČM - Táňa Šormová
ODS - Miroslav Hloušek
Piráti - Pavel Vrbický
Roma Luma - Jan Bendig
Rozvíjíme Hradec - Jan Holásek
SPD - Irena Němcová
STAN - Luboš Hoker
Změna pro Hradec a Zelení - Adam Záruba

Jako první uvidíte už zítra rozhovor s advokátem a lídrem kandidátky Hradec rozumem Zdeňkem Cvejnem, jehož uskupení si ve volební loterii vylosovalo číslo 1. V tomto týdnu se můžete těšit i na rozhovor s prvním mužem kandidátky ČSSD, obchodním manažerem Janem Králem a hudebníkem a lídrem strany Roma Luma Janem Bendigem. V dalším týdnu budou následovat kandidáti dalších stran. 

Rozhovory volebních lídrů s šéfredaktorem Tomášem Kulhánkem najdete postupně na našem webu , facebookových stránkách , youtubeovém kanálu a také na různých podcastových aplikacích. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz