Čtvrtek

28. září 2023

Nyní

14°

Zítra

12°

Svátek má

Aquacentrum čeká odstávka, od pondělí do konce září bude zavřené

6. 9. 2022

page.Name
Od 12. září do konce měsíce bude v aquacentru v městských lázních probíhat plánovaná technologická odstávka. Během ní dojde k vypuštění všech bazénů, provede se kontrola a servis vlnobití a budou ošetřeny nerezové konstrukce. Během uzávěry aquacentra bude pro veřejnost i nadále otevřený plavecký bazén, který se po letních prázdninách vrací do běžného provozu.

Na necelé tři týdny se uzavřou od příštího pondělí prostory aquacentra v městských lázních v Hradci Králové. Při odstávce proběhne kromě jiného kompletní vypuštění bazénů, kontrola a servis vlnobití, výměna hydraulického oleje v soustrojí vlnobití či ošetření nerezových konstrukcí, uvádí na svém webu Správa nemovitostí Hradec Králové (SNHK). Dále projdou revitalizací obklady, dlažby, dilatační spáry a odpady.

Během odstávky provedou dělníci práce, které nelze realizovat za běžného provozu. Mezi ně patří například čištění výměníků tepla na ohřev bazénové a teplé užitkové vody, malování veřejných prostor a mytí prosklených stěn a oken. Návštěvníci si po znovuotevření centra budou moci sednout na nové sedáky na lavicích atria sauny & SPA zóny, dodává ve své tiskové zprávě SNHK.

Plavecký bazén se prvního září vrátil do běžného provozního režimu, odstávka se ho nedotkne. Pro veřejnost je otevřený v týdnu od šesté hodiny ranní, o víkendu otevírá v 10 hodin dopoledne.

Matěj Holaň
redakce@salonkyhk.cz
Foto: SNHK