Sobota

24. února 2024

Nyní

10°

Zítra

10°

Svátek má

Hradec Králové hledá událost roku 2022. O vítězi rozhodne veřejnost!

2. 3. 2023

page.Name
Město Hradec Králové opět vyhlásilo anketu Událost roku. O tom, která z pěti nominovaných událostí nakonec získá prestižní ocenění za rok 2022, můžete rozhodnout i vy. O titul se uchází otevření nového objektu odlehčovací služby, open air koncert hradecké filharmonie, vánoční trhy na Velkém náměstí, dokončení rekonstrukce Hlavní ulice na Novém Hradci a dokončení stavby nového hotelu Aldis. Hlasování běží na internetových stránkách města až do 23. března.

Tradiční výroční ceny města uděluje Hradec Králové už od roku 1993. Jednou z nich je i kategorie Událost roku Hradce Králové, ve které rozhodují přímo obyvatelé města. Vyberte událost, která v roce 2022 podle Vašeho mínění nejvíce ovlivnila život ve městě nebo stála nejvýše na žebříčku viditelných okamžiků. Ocenění s názvem Událost roku Hradce Králové může být uděleno za výjimečný čin, investici, projekt, stavbu, výjimečnou událost či akci v uplynulém roce přínosnou pro město a kvalitu života jeho obyvatel.

O titul Události roku 2022 se ucházejí:

 • Otevření nového objektu odlehčovací služby v ulici Honkova
 • Open Air koncert Filharmonie Hradec Králové s podtitulem Vodní hudba na náplavce Eliščina nábřeží
 • Vánoční trhy na Velkém náměstí
 • Dokončení rekonstrukce ulice Hlavní, stavby, která získala ocenění Královehradeckého kraje
 • Dokončení přestavby původní budovy krajské odborové rady a její přestavba firmou STAKO na hotel

  Hlasovat můžete d o 23. března na webu města přes tento odkaz . Platné budou pouze hlasy občanů Hradce Králové, přičemž každý může hlasovat jen jednou. Pro platnost hlasu je nutné potvrdit zprávu, která hlasujícím přijde na zadanou e-mailovou adresu. Hlasy budou zařazeny do slosování o dárkové propagační předměty města. V případě, že nemůžete využít elektronické hlasování, budou v Informačním centru na Eliščině nábřeží k dispozici i tištěné hlasovací lístky. V tomto případě je možné hlasovat do 23. 3. 2023 do 15 hodin.

  Tomáš Kulhánek
  tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
  Foto: MMHK, Filharmonie HK, Královéhradecký kraj, Tomáš Kulhánek