Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

24°

Zítra

27°

Svátek má

Asi 60letý cyklista včera těžce havaroval v Březhradě. Neznáte ho?

21. 4. 2023

page.Name
Hradečtí policisté žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění asi šedesátiletého cyklisty, který ve čtvrtek po 18. hodině havaroval v ulici U Náhonu v hradeckém Březhradě. Muž skončil po havárii s těžkým zraněním ve fakultní nemocnici. Pokud poznáte jízdní kolo a případně znáte majitele, obraťte se na linku 158 nebo na dopravní inspektorát na telefonním čísle 735 855 300.

K havárii dosud neznámého muže došlo včera po 18. hodině v ulici U Náhonu za železničním přejezdem ve směru na Březhradskou ulici. Okolnosti nehody podle policistů zatím nejsou známé. Cyklista při havárii v každém případě utrpěl těžké zranění. Přímo na místě mu poskytli první pomoc svědci a následně muže převezla sanitka do hradecké fakultní nemocnice.

Hradečtí policisté nyní žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění zraněného cyklisty. Muž ve věku asi 60 let má sportovní postavu a jel na trekingovém, stříbrno - modrém kole Ravo Mercury. "Pokud poznáváte jízdní kolo a případně znáte majitele, obraťte se na linku 158 nebo na telefonní číslo 735 855 300 – Dopravní inspektorát Hradec Králové. Děkujeme," požádala veřejnost mluvčí hradeckých policistů Šárka Pižlová.

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR