Sobota

20. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do nové arény na nedělní zápas proti Olomouci!

31. 8. 2023

page.Name
Velký den pro nový hradecký stadion se blíží. Už v neděli se uskuteční pod lízátky slavnostní otevření nové arény. Jeho součástí budou prohlídky stadionu, připraven bude celodenní program pro celou rodinu, těšit se můžete na koncerty Xindla X nebo Monkey Business a večer zakončí laserová show. Samozřejmostí je také ligový fotbal. Pokud chcete zažít jedinečnou zápasovou atmosféru v nové multifunkční fotbalové aréně v Malšovicích, máme pro vás čtyři lístky na večerní zápas se Sigmou Olomouc. Odpovězte na soutěžní otázku a třeba se právě na vás usměje štěstí.

Naprostá většina programu při slavnostním otevření stadionu bude zdarma. Na ligový fotbal se ale bez platné vstupenky nedostanete. A už tři dny před nedělním zápasem je jisté, že Votroky poženou za třetím domácím vítězstvím v nové aréně zaplněné tribuny. Aktuálně zbývá v prodeji už posledních 500 vstupenek. Pokud si lístky na nedělní zápas nestihnete včas pořídit, nemusíte ještě úplně zoufat. Salonky totiž nabízejí svým čtenářům exkluzivní soutěž o dva páry vstupenek!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Kolik fanoušků se vejde do nové malšovické arény?

a) 8800
b) 9300
c) 9800

Své odpovědi posílejte na email tomas.kulhanek@salonkyhk.cz nejpozději do pátečních 18 hodin . Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, každý z nich se můžeme těšit na dvě vstupenky na nedělní zápas.