Neděle

21. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Uzemní odbor policie v Hradci se dočasně přestěhoval na Ulrichovo náměstí

18. 9. 2023

page.Name
Z Mrštíkovy ulice do nového sídla v budově bývalé banky ve Steinském paláci na Ulrichově náměstí se kvůli stavebním pracím stěhuje územní odbor policie Hradec Králové. Stěhování probíhá v těchto dnech a bude dočasné, tedy po dobu trvání stavebních prací. Bohužel zevrubná rekonstrukce neumožňuje zachování provozu sídla Policie ČR v Mrštíkově ulici,“ vysvětlila policejní mluvčí Magdaléna Vlčková.

V dočasném objektu bude sídlit kromě vedení územního odboru Hradec Králové také dopravní inspektorát. Sídlo tu bude mít rovněž obvodní oddělení 3 a samozřejmě zde budou i kriminalisté. Toto místo se dnešním dnem počínaje přesunulo do budovy Policie ČR – obvodní oddělení 1 – více zde: https://www.policie.cz/clanek/krajska-reditelstvi-policie-kralovehradecky-kraj-zpravodajstvi-odbor-sluzby-pro-zbrane -a-bezpecnostni-material.aspx

Ode dneška se z technických důvodů přesouvá hradecké kontaktní místo odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje z prostor na adrese Mrštíkova 541 na adresu Gočárova třída 1653 v Hradci Králové.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Ilustrační foto: mapy.cz