Středa

22. května 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Hradec hledá událost roku 2023. O vítězi rozhodne svými hlasy veřejnost

4. 3. 2024

page.Name
Město Hradec Králové opět vyhlásilo anketu Událost roku. O tom, která ze tří nominovaných událostí nakonec získá prestižní ocenění za rok 2023, můžete rozhodnout i vy. O titul se uchází charitativní akce Open Skies For Handicapped, otevření zrekonstruovaného fotbalového stadionu a Národní skautské jamboree. Hlasování běží na webových stránkách města až do 23. března.

Tradiční výroční ceny města uděluje Hradec Králové už od roku 1993. Jednou z nich je i kategorie Událost roku Hradce Králové, ve které rozhodují přímo obyvatelé města. Vyberte událost, která v roce 2023 podle Vašeho mínění nejvíce ovlivnila život ve městě nebo stála nejvýše na žebříčku viditelných okamžiků. Ocenění s názvem Událost roku Hradce Králové může být uděleno za výjimečný čin, investici, projekt, stavbu, výjimečnou událost či akci v uplynulém roce přínosnou pro město a kvalitu života jeho obyvatel.

O titul Události roku 2023 se ucházejí:

  • Open Skies For Handicapped
  •       Otevření zrekonstruovaného fotbalového stadionu
  •       Národní skautské jamboree

Hlasovat můžete do 23. března na webu města přes tento odkaz. Platné budou pouze hlasy občanů Hradce Králové, přičemž každý může hlasovat jen jednou. Pro platnost hlasu je nutné potvrdit zprávu, která hlasujícím přijde na zadanou e-mailovou adresu. Hlasy budou zařazeny do slosování o dárkové propagační předměty města. V případě, že nemůžete využít elektronické hlasování, budou v Informačním centru na Eliščině nábřeží k dispozici i tištěné hlasovací lístky. I v tomto případě je možné hlasovat do 23. března.

(tz, kul)
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Město Hradec Králové, Open Skies for Handicapped, Národní skautské jambore