Středa

22. května 2024

Nyní

19°

Zítra

21°

Svátek má

OlfinCar SsangYong, nový showroom v Hradci Králové

26. 2. 2024 Komerční sdělení

page.Name
OlfinCar otevřel v Hradci Králové nový showroom SsangYong. Moderní prostředí a rozmanitá nabídka SUV modelů této jihokorejské značky vám umožní objevit inovace a kvalitu vozidel s optimálním poměrem ceny a hodnoty. Prostor, původně patřící OlfinCar Toyota, prošel kompletní rekonstrukcí a slibuje jedinečnou atmosféru a nejvyšší standardy značky SsangYong. Z široké nabídky modelů si navíc vybere opravdu každý. OlfinCar pro vozy SsangYong poskytuje také odborný servis zahrnující kompletní údržbu a opravy. Nový showroom v Hradci Králové představuje unikátní možnost objevit svět SUV specialisty z Jižní Koreje.

OlfinCar, přední prodejce vozů v České republice, představuje nový showroom SsangYong v Hradci Králové. S touto jihokorejskou značkou, známou pro kvalitní a inovativní SUV s atraktivním poměrem ceny a hodnoty vozů, nabízí již sedmou prestižní značku ve svém portfoliu. V listopadu loňského roku byl slavnostně otevřen nový showroom OlfinCar SsangYong v Hradci Králové, který nabízí různé modely pro různé potřeby a preference zákazníků.

Nový showroom OlfinCar SsangYong se nachází na adrese Brněnská 1228/6, v prostorách původní hradecké pobočky OlfinCar Toyota. Prostor byl kompletně zrekonstruován a upraven tak, aby splňoval nejvyšší standardy značky SsangYong. Zákazníci se tak mohou těšit na moderní a příjemné prostředí, kde si prohlédnou a vyzkouší všechny dostupné modely vozů SsangYong.

Značka se pyšní dlouhou a bohatou historií, která sahá až do roku 1954. Od té doby se SsangYong stal jedním z předních výrobců z Jižní Koreje. SsangYong nabízí modely pro každého, od menších SUV pro širokou veřejnost přes pracovní vozy jako pick-up Mussso Grand až po luxusní a elegantní Rexton. Všechny modely jsou nejmodernějšími technologiemi, které poskytují bezpečnost a komfort jízdy.

OlfinCar vozy SsangYong nejen prodává, ale také servisuje. Zákazníci se mohou spolehnout na odbornou péči a poradenství zkušených profesionálů, kteří se o jejich vůz postarají s maximální péčí a přesností. Servis kompletní servisní úkony, opravy, diagnostiku, pneuservis, karosářské práce, originální náhradní díly a příslušenství.

Pokud hledáte nový vůz, který nabídne kvalitu a spolehlivost, neváhejte a navštivte nový showroom OlfinC SsangYong v Hradci Králové. Vybrat si můžete z široké nabídky vozů, které vás nadchnou svým designem, výkonem a komfortem. Přijďte objevit svět SUV specialisty z Jižní Koreje a zažít jedinečnou atmosféru nového showroomu OlfinCar SsangYong.

www.olfincar.ssangyong.cz