Středa

27. září 2023

Nyní

19°

Zítra

18°

Svátek má

V sobotu 14. ročník. Sport Hradec Cup bude opět pomáhat

23. 6. 2022

page.Name
Už je to krásná tradice. Fotbalový turnaj spojený s charitou Sport Hradec Cup bude opět pomáhat a finanční částkou obdaruje handicapované děti a jejich rodiny. V sobotu se v areálu Slavie Hradec Králové uskuteční již 14. ročník. A chybět nebudou ani sportovní osobnosti a další hosté.

V sobotu 25. června se koná 14. ročník charitativního fotbalového turnaje Sport Hradec Cup. Během předchozích třinácti ročníků tento projekt vynesl celkovou částku 7 634 747 korun a obdarováno bylo 60 handicapovaných dětí! Finanční prostředky obdrželo také Oddělení hematologie Fakultní nemocnice v Hradci Králové, Sklíčko Mohelnice a Speciální škola Prointepo.

A letos se v areálu Slavie Hradec Králové v Orlické Kotlině, kde se turnaj koná, opět budou rozdávat finanční prostředky dětem.   

„Chtěli bychom zase pomoci co nejvíce rodinám. Je to zásluha desítek lidí. Všem patří velké poděkování,“ říká spoluzakladatel projektu Michael Nebeský.

Poslechněte si podcast: Sport Hradec Cup se rozvinul jen díky vám všem, říká Michael Nebeský

 

Návštěvníci fotbalové charitativní akce se mohou těšit na tradiční turnaj v malé kopané, který začne úvodními zápasy v 9 hodin. Takřka celodenní program bude proložený dražbou sportovních artefaktů. Po vyhlášení výsledků bude následovat sčítání vybraných finančních prostředků a předání do rukou handicapovaných dětí a jejich rodin.

Chybět nebudou ani sportovní osobnosti a patroni akce - hokejista Filip Hronek, hvězda Detroitu v zámořské NHL. Dále Peter Frühauf či Martin Hosták. Z fotbalistů se do akce pravidelně zapojují Tomáš Koubek, brankář německého Augsburgu, dále Pavel Krmaš, bývalý bundesligový hráč, nebo Radek Voltr. Chybět nebudou judista Pavel Petřikov a zápasníci MMA v čele s Jaroslavem Pokorným.

Veškeré informace najdete na www.sporthradec.cz.

Přijďte také podpořit dobrou věc.

Program Sport Hradec Cupu – sobota 25. června:

  • 9.00 – 9.55: zápasy základní skupiny
  • 10.00 – 10.15: slavnostní zahájení
  • 10.20 – 11.55: zápasy základní skupiny
  • 12.00 – 13.00: dražba sportovních artefaktů
  • 13.00 – 15.00: zápasy play off
  • 15.00 – 16.00: vyhlášení výsledků, předání finančních prostředků, zakončení akce

 

Jiří Tůma
jiri.tuma@salonkyhk.cz
Foto: Lubomír Douděra