Neděle

16. června 2024

Nyní

18°

Zítra

22°

Svátek má

Mladík je pohřešovaný už řadu dnů, naposledy byl viděn na čarodějnice

11. 5. 2021

page.Name
Již devět dní, zatím bez výsledku, policie pátrá po třiadvacetiletém Vlastimilu Hledíkovi z trutnovského regionu, který v pátek 30. dubna odešel ze svého bydliště do zaměstnání a domů se již nevrátil. „Naposledy byl viděn u autobusové zastávky v Žacléři, zřejmě když se vrátil z práce kolem poledne,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

V souvislosti s pátráním po tomto muži, policie prověřila současné i minulé bydliště, kontaktovala rodinné příslušníky a prověřili nemocniční zařízení, ale s negativním výsledkem. „Není vyloučeno, že se pohřešovaný může pohybovat i mimo Trutnovsku, například v Hradci Králové a okolí,“ sdělila Salonkám mluvčí.

Pohřešovaný mladík je 175 až 180 centimetrů vysoké postavy, má hnědočerné vlnité vlasy, nosí knír, má šedé až zelené oči. Policie se obrací o pomoc na veřejnost, protože panuje obava o zdraví a život muže. „Kdo si muže všimne, nebo by mohl poskytnout o něm jakoukoliv informaci, ať zavolá na bezplatnou linku 158, nebo se dostaví přímo na policejní služebnu,“ vyzývá Pižlová.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR