Pátek

21. června 2024

Nyní

18°

Zítra

19°

Svátek má

Atraktivní benefity a kvalitní péče o klienty, to jsou cíle nového ředitele pobočky VoZP

23. 1. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Se začátkem roku 2023 dochází ke změně na postu ředitele hradecké pobočky Vojenské zdravotní pojišťovny, do jehož správy patří celý Královéhradecký kraj. Tím se stává Martin Sýkora, který v minulosti působil v opatovické elektrárně a věnoval se mimo jiné aktivity i péči o klienty.

Východočeská Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP) má klientská pracoviště v Hradci Králové, Pardubicích, Trutnově, Ústí nad Orlicí a Vysokém Mýtě. Zde i online přes web www.vozp.cz, případně mobilní aplikaci pojišťovny mohou stávající klienti komunikovat s pojišťovnou, která v letošním roce oslaví 30 let na trhu. „Jsem velmi rád, že nastupuji do společnosti, která má v rámci svého segmentu dobré jméno a pro kterou je důležitá zákaznická péče. Právě na ni se chci v počátku zaměřit. Chtěl bych v regionu nejen zviditelnit značku VOZP, ale především zapracovat na servisu, který každodenně poskytujeme nejen našim stávajícím pojištěncům, ale i potenciálním novým zájemcům,“ shrnul v krátkosti své cíle Martin Sýkora.

A co v současnosti nabízí VOZP pro své pojištěnce?

Ročně může pojištěnec vyčerpat tři různé příspěvky z preventivních programů a neomezené množství slev v BeneFit Klubu. Preventivní programy jsou rozděleny do oblastí Zdraví, Pohyb, Prevence a Zdravá duše. „Velmi zajímavý benefit pro nastávající maminky vidím v příspěvku na doplňky stravy pro těhotné včetně hodnotného novorozeneckého balíčku, v rámci programu pohyb přispíváme na pohybové aktivity, sportovní pobyty nebo třeba na přilby na kolo či lyže. Jelikož je velmi důležitá prevence, zaměřujeme se i tímto směrem a přispíváme například na vyšetření kožních znamének, odvykání kouření nebo třeba i na předškolní i školní terénní poradenství. Nicméně benefitů je daleko více a já věřím, že se nám je podaří v blízké době prezentovat co nejširší veřejnosti,“ dokončil výčet výhod pojištěnců nový ředitel pobočky VoZP Martin Sýkora.