Neděle

26. května 2024

Nyní

12°

Zítra

14°

Svátek má

Porsche Hradec Králové odměnilo klienty a zaměstnance divadelním zážitkem

30. 1. 2023 Komerční sdělení

Porsche Hradec Králové odměnilo klienty a zaměstnance divadelním zážitkem 0 snímků
Letem stoletím automobilů, tak se jmenovalo speciální představení Klicperova divadla, které si v závěru loňského roku mohli užít zaměstnanci, klienti a obchodní partneři společnosti Porsche Hradec Králové. Jedinečný večer plný divadla a písní s automobilovou tematikou si připravilo Klicperovo divadlo na důkaz úspěšného dlouholetého partnerství s Porsche Hradec Králové.

Exkluzivní představení s automobilovou tematikou ušité na míru přímo zaměstnancům a zákazníkům společnosti Porsche Hradec Králové si připravili na pondělí 19. prosince herci Klicperova divadla. Speciální představení neslo název Letem stoletím automobilů a zahrnovalo ukázky z děl slavných spisovatelů 20. století. Herci nejprve zmapovali počátky automobilismu v Čechách podle románu Dědeček automobil, poté jako hrdinové slavného románu Tři kamarádi ukázali, že prodej automobilů se nezastavil ani v době velké hospodářské krize a nakonec se jako postavy z románu Velký Gatsby vypravili až za velkou louži, kde se jako boháči proháněli v bugatkách či sportovních fordkách. Speciální program pak okořenili herci z Klicperova divadla také tematickými písněmi.

Celý speciální večer uspořádali v předvánoční čas dlouholetí partneři – společnost Porsche Hradec Králové a Klicperovo divadlo. „Vzájemné spolupráce si nesmírně vážíme, protože si myslíme, že Klicperovo divadlo je stabilní a silná hradecká značka a to stejné si myslím i o naší společnosti. To propojení rozhodně dává smysl,“ uvedl ředitel Porsche Hradec Králové Filip Klvaňa. Z výkonu herců, kteří si připravili zhruba hodinu trvající speciální představení protkané automobilovou tematikou, byl podle svých slov nadšený. „Jsem velký fanoušek Klicperova divadla, viděl jsem mnoho představení a musím říct, že herci mě dnes znovu ohromili. Jsou to velcí profíci, celý večer byl skvělý,“ pochválil Klvaňa ansámbl Klicperova divadla.

V hledišti Klicperova divadla se sešli zaměstnanci Porsche Hradec Králové se svými rodinami, ale také zákazníci a obchodní partneři společnosti. Zaměstnanci se po konci představení dočkali i ocenění přímo na pódiu. „Bylo to poděkování od srdce, zaměstnanci jsou pro nás naprosto klíčoví, živí nás a my víme, že se o ně musíme starat a pečovat o ně,“ okomentoval překvapení pro své zaměstnance Filip Klvaňa.

Mezi hosty nechyběli významní partneři Porsche Hradec Králové. Speciální večer si tak užil například i generální manažer FC Hradec Králové Richard Jukl. „Porsche Hradec Králové je náš dlouholetý a významný partner. Myslím, že před Vánoci je příhodná doba, abychom spolu strávili příjemný večer a prohodili s panem ředitelem Klvaňou pár slov a já mu poděkoval za úspěšnou spolupráci. Porsche Hradec Králové je jedna z firem, která s námi byla v dobách těžkých i těch lepších. Myslím, že už jsme překročili rámec takové té běžné spolupráce. Dneska už jsme opravdu skvělí partneři a doufám, že to budeme prohlubovat i do budoucna,“ popsal spolupráci mezi Porsche Hradec Králové a FC Hradec Králové Richard Jukl.

I generální manažer hradeckých fotbalistů měl pro výkony herců pouze slova chvály. „Nevěděl jsem, co od toho speciálního představení můžu očekávat, takže jsem přicházel s lehkým napětím. Musím ale říct, že se mi to moc líbilo. Škoda, že to byla premiéra a derniéra zároveň,“ dodal s úsměvem Richard Jukl.